Imprezy firmowe i integracyjne - Poznań | BulwaR
1423
page-template-default,page,page-id-1423,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Imprezy firmowe i integracyjne w Poznaniu

Szukasz odpowiedniego miejsca na imprezę firmową, której Twoi pracownicy na długo nie zapomną? Warto wybrać sprawdzone oferty. Dobrze dobrana restauracja zapewni nie tylko smaczne jedzenie, ale zadba o wspaniałą atmosferę i pomoże w kwestiach organizacyjnych.


Wszyscy wiemy jak dużą role odgrywają dla pracowników imprezy firmowe. Poznań ma do zaoferowania nie tylko piękną architekturę i niepowtarzalny klimat. Znajdziemy w nim też idealne miejsca na zorganizowanie wieczoru integracyjnego takie jak Restauracja Bulwar.


Położona w samym centrum poznańskiego Starego Miasta, Restauracja Bulwar stanowi zaskakujące połączenie staropolskiej kuchni z nowoczesnością. Ideą przewodnią tutaj jest podawanie dań z lokalnych produktów, ze zważeniem na ich sezonowość i tradycję przepisów. Nowatorskie podejście przyciąga do niej osoby ciekawe kuchni i otwarte na nowe możliwości. W swojej ofercie posiada nie tylko standardowe menu ważne przez cały rok. Restauracja zajmuje się ponadto organizowaniem wesel, imprez okolicznościowych, firmowych, a nawet słynnych kolacji w ciemnościach.


Restauracja Bulwar posiada w swojej ofercie odrębne menu na imprezy okolicznościowe. Znajdziemy w nim polskie dania przygotowane w starodawny sposób ale z nowoczesnym spojrzeniem. Organizacja imprezy integracyjnej dla firmy może stanowić świetną wyprawę po lokalnych smakach. Goście będą mogli poznać aromat i smak między innymi prawdziwych steków wędzonych w dymie z kory dębu, czy pierś z kaczki glazurowanej miodem gryczanym z papierówką. A na deser skosztować pysznych lodów bądź sorbetu. Jak widać nie są to typowe dania, które możemy spotkać na okolicznościowej imprezie czy weselu. Przygotowane z jak największą starannością z wykorzystaniem świeżych, wysokojakościowych lokalnych produktów, gwarantują niezapomniane przeżycia smakowe. Dzięki temu impreza integracyjna nabierze nowego wymiaru. Ponadto restauracja oferuje open bar i szeroki wybór alkoholi i drinków.


Warto zarezerwować termin już i teraz i omówić najważniejsze szczegóły. Położenie w centrum miasta pozwała na łatwą komunikację i dojazd, niezależnie od tego gdzie znajduje się Wasza firma.


Restauracja Bulwar powita Was z otwartymi ramionami i zapewni profesjonalną obsługę gości. Specjalnie przygotowane menu trafi w gusta każdego z uczestników. W końcu znalazłeś miejsce na zorganizowanie takiego eventu jak imprezy integracyjne. Poznań jest pięknym miastem o bogatej tradycji i ciekawej, smacznej kuchni. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch elementów ze sobą?


Bezpłatny dowóz