Lunch firmowy - Poznań, Stary Rynek | BulwaR
1481
page-template-default,page,page-id-1481,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Lunch firmowy w Poznaniu – Stary Rynek

Restauracja Bulwar to idealne miejsce na lunch firmowy na Starym Rynku w Poznaniu. Doskonała lokalizacja naszej restauracji to jej niezaprzeczalny atut, a serwowane przez nas dania zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.


W naszej ofercie znajdą Państwo dania inspirowane regionalną kuchnią w eleganckim wydaniu, idealnym na spotkania biznesowe. Tradycyjne dania regionu, w nowoczesnej odsłonie to świetna wizytówka wielkopolskiej kuchni, doskonale sprawdzająca się zarówno w międzynarodowym, jak i polskim gronie. Nasza restauracja może poszczycić się unikalnymi daniami z wysokiej jakości regionalnych produktów, serwowanymi według najwyższych standardów, sprawiając, że lunch firmowy w Poznaniu, to nie tylko zwykły obiad, ale niezapomniana uczta zmysłów.


Stawiamy na lokalność i świeżość naszych produktów, na bazie tradycyjnych przepisów kreując nowoczesne wydania polskich potraw, podawane w atrakcyjny sposób. Lunch na Starym Rynku w Poznaniu to świetna okazja, aby na chwilę odłożyć omawiane interesy i we wspaniałej scenerii pozwolić sobie na chwilę relaksu i rozkoszy podniebienia.


Używamy produktów lokalnych i sezonowych, komponując oryginalne połączenia tekstur i smaków, dokładając wszelkich starań, aby nasza oferta była wyjątkowym i niepowtarzalnym pomysłem na lunch w Poznaniu. W zależności od upodobań i potrzeb skomponujemy dla Ciebie idealne menu, zapewniając Tobie i Twoim gościom prawdziwą ucztę podniebienia i przyjemną atmosferę w reprezentacyjnym punkcie miasta – naprzeciwko głównej atrakcji Starego Rynku – poznańskich koziołków.

Bezpłatny dowóz