O restauracji - BulwaR
18
page-template-default,page,page-id-18,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

O restauracji

Jakie cechy powinna posiadać dobra restauracja? Klienci lokali gastronomicznych zwracają uwagę przede wszystkim na sposób obsługi klienta.

 

Schludnie ubrana załoga i kelnerzy, którzy potrafią doradzić wybór odpowiedniego dania. Wbrew pozorom nie jest to łatwe – każdy gość restauracji ma różne oczekiwania, a na dodatek często sam nie wie, na co się zdecydować.

 

 

By zapewnić odpowiednią obsługę klienta kelnerzy powinni znać charakterystykę wszystkich potraw dostępnych w menu. Do ich obowiązków należy także znajomość składników poszczególnych dań. Czasami trafia się klient uczulony na dany składnik, dlatego by ostrzec go przed zjedzeniem potrawy trzeba najpierw wiedzieć, co się w niej znajduje.

 

 

Nie mniej istotne są jednak same serwowane dania. Ich wybór powinien być szeroki, ale nie nadmiernie. Znacznie ma też jakość składników oraz kunszt wykonania. Zazwyczaj lepsza będzie restauracja, która specjalizuje się w konkretnych rodzajach potraw niż taka, która ma ich w menu kilkadziesiąt.

 

 

Dobra restauracja – stary rynek, Poznań

 

Restauracja Bulwar mieści się w czołówce najlepszych lokali restauracyjnych na terenie Poznania.

 

 

Oprócz codziennej działalności zapewniamy także możliwość zorganizowania chrzcin, czy wesela. Tematyczne imprezy również są mocną stroną naszej firmy.

 

 

Ogromną rolę odgrywa także lokalizacja. Nasz lokal usytuowany jest w dostępnym miejscu, w samym centrum Poznania. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla turystów, jak i dla mieszkańców celem np. weekendowych wypadów. 

 

 

Oferujemy dobrą zabawę dla najmłodszych, ogródek do spędzenia długiego wieczoru ze znajomymi, fachową obsługę oraz odpowiednie podejście do klienta.

 

RESTAURACJA BULWA\R

..

.

to nowatorskie spojrzenie na kuchnię Polską z elementami kuchni regionalnej.

Menu pokazuje regionalne tradycje połączone z nowoczesnością.

.
Opieramy na się na lokalnych polskich produktach, co najważniejsze pilnując sezonowości.

Ideą i zamysłem kuchni jest przedstawienie

w jak najciekawszych treściach i teksturach polskiej natury, sezonu i tradycji.

Restauracja BulwaR

.

.

Restaurację Bulwar wyróżnia przede wszystkim nowoczesna kuchnia regionalna i lokalizacja. Znajdujemy się na płycie Starego Rynku na przeciwko jej głównej atrakcji Koziołków.

..

Oprócz pysznego jedzenia Gości czeka prawdziwa uczta dla oczu, jako że z okien restauracji rozpościera się fantastyczny widok na fontanny i płytę Starego Rynku. Nasza kuchnia bazuje na regionalnych , polskich przepisach serwowanych w nowoczesny, atrakcyjny sposób.

..

Nasze Menu pokazuje wielkopolskie, lokalne tradycje, połączone z nowoczesnością.

W Restauracji BulwaR bazujemy na kuchni regionalnej, czerpiemy inspiracje z przepisów naszych mam i babć.

Bawimy się tym co robimy, nowoczesne akcenty urozmaicają serwowane przez nas potrawy, pozwalają kreować nowe smaki i zaskakiwać wyrafinowane podniebienia Naszych gości.

 

.

Opieramy na się na lokalnych polskich produktach, co najważniejsze pilnując sezonowości.

Ideą i zamysłem kuchni jest przedstawienie w jak najciekawszych treściach i teksturach polskiej natury, sezonu i tradycji.

..Bezpłatny dowóz