Obiady rodzinne - Poznań, Stary Rynek | BulwaR
526
page-template-default,page,page-id-526,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Obiady rodzinne na Starym Rynku w Poznaniu

Na niedzielne popołudnia zapraszamy na rodzinny obiad do Naszej restauracji
gdzie na najmłodszych czeka super zabawa z animatorem i pyszny obiadek.

???Dajcie czasem dzieciom odpocząć od siebie ツツツ

 

ATRAKCJE DLA DZIECI:

? Sensoryczne warsztaty np. z kulkoliną i ciastoliną
 Giga puzzle
?Czytanie bajek

??Balonowe cudaki, Malowanie buziek
?Kącik zabaw z napojami dla wzmocnienia sil
?‍?specjalne dziecięce menu

 
 

? ? Cena udziału w animacjach + dwudaniowy obiadek to 50 zł .

?Plan animacji i warsztatów publikowany co poniedziałek na naszym Facebooku!

 

Rodziców sadowimy na tej samej kondygnacji, na której odbywają się animacje, możecie więc zawsze zajrzeć do swoich pociech, a jednocześnie mieć chwile tylko dla siebie, bo nad ich frajdą i bezpieczeństwem czuwają profesjonalni animatorzy z Mascot Event Agency – animacje dla dzieci. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zalecamy jednak zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.
? ? ?Rezerwacje : 533 181 171

Jesteśmy Kids Friendly  , dla waszej wygody zapewniamy przewijak, krzesełka dla dzieci i wiele więcej.
??? Zapraszamy na rodzinne niedziele do Restauracji BulwaR, Stary Rynek 37.

 

Obiady rodzinne – Poznań 

 

Poznań jest pięknym miastem, uwielbianym zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Warto więc docenić fakt, że znajdujemy się w stolicy Wielkopolski i spróbować wykorzystać ten czas na zwiedzanie i zjedzenie czegoś dobrego.


Nasza restauracja zawiera w swojej ofercie specjalną propozycję dla rodzin z małymi dziećmi. Obiady rodzinne w Poznaniu na Starym Rynku nadal nie cieszą się zbytnią popularnością, ze względu na stosunkowo duży ruch. Ciężko znaleźć lokal, który oferuje specjalne udogodnienia dla klientów z dziećmi. 


Nasza restauracja postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów. Postanowiliśmy dać rodzicom możliwość cieszenia się swoim towarzystwem, przy jednoczesnym zapewnieniu opieki maluchom.
W naszej restauracji obiady rodzinne odbywają się w dość nietypowy sposób. Oferujemy państwu możliwość zapisania pociech na warsztaty, podczas których dzieci mają zapewniony dwudaniowy obiad oraz szereg ciekawych atrakcji, m.in. malowanie twarzy, czytanie bajek, układanie giga puzzli, czy też zabawy np. z ciastoliną. Rodzice w tym czasie mogą w spokoju zjeść posiłek, jednocześnie cały czas mając możliwość sprawdzenia, jak się bawią ich dzieci.


Serdecznie zapraszamy na Stary Rynek nr 37, gdzie znajduje się nasz lokal. U nas będą państwo mogli zjeść smaczny posiłek, odpocząć i miło spędzić czas w ciekawie urządzonym lokalu.


Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi, na specjalnie organizowane przez nas obiady rodzinne, odbywające się cyklicznie w weekendy.

Bezpłatny dowóz