Przyjęcia ślubne - Poznań, Stary Rynek | BulwaR
1444
page-template-default,page,page-id-1444,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Przyjęcia ślubne w Poznaniu – Stary Rynek

Przyjęcia w dniu ślubu warto organizować w miejscu dobrze skomunikowanym, a jednocześnie urokliwym. Istotna jest także jakość obsługi i serwowanych potraw. Restauracje w centrum miasta to obiekty, w których warto urządzać przyjęcia ślubne – Stary Rynek w Poznaniu z pewnością jest takim właśnie punktem na mapie Wielkopolski!


Przyjęcia ślubne – Stary Rynek Poznań


Gdzie organizowane są najpiękniejsze przyjęcia ślubne w Poznaniu? Na uwagę zasługuje zwłaszcza samo serce Starego Miasta. Urządzając obiad, przyjęcie lub wesele w takim miejscu można liczyć na moc wzruszeń. Z okien restauracji roztaczają się przepiękne widoki na starówkę oraz fontanny i posągi. Wieczorami Stary Rynek jest rozświetlony. Ciepłe światła dekoracji dodają temu miejscu nieodpartego wręcz uroku. Goście i Para Młoda otrzymują więc dodatkowy prezent – czas spędzony w samym centrum starówki. Co ważniejsze, można rozsiąść się zarówno wewnątrz, jak też na ogródku restauracyjnym. Zwłaszcza latem możliwość podziwiania Rynku z zewnątrz jest bezcenna! Udekorowane świeczkami i kwiatami stoliki robią wrażenie, a nastrój jest niezwykle romantyczny. Oczywiście pobyt powinien być urozmaicony wykwintnymi potrawami i napojami. Dlatego przyjęcia ślubne na Starym Rynku w Poznaniu najlepiej organizować w restauracjach, które słyną ze szczególnie dobrej i innowacyjnej kuchni. Takim miejscem jest restauracja Bulwar.


Kuchnia regionalna, czyli przyjęcia ślubne w Poznaniu 


Dlaczego przyjęcia ślubne w Poznaniu warto organizować na Starym Rynku? Na przyjęciu w stylu wielkopolskim goście powinni posmakować pysznych potraw regionalnych. Wykwintna kuchnia wielkopolska to najczęściej połączenie nowoczesnej formy i przepisów tradycyjnych. Takie innowacyjne rozwiązania wprowadzane są w najznamienitszych restauracjach na całym świecie. Zabawa weselna to doskonały moment, by spróbować tak wyrafinowanego menu. Właśnie dlatego w centrach miast warto urządzać przyjęcia ślubne – Stary Rynek w Poznaniu to jedno z takich miejsc. Najlepsze lokale w Wielkopolsce znaleźć można właśnie tam.


W Bulwarze serwowane są prawdziwe pyszności, wytwarzane z użyciem produktów lokalnych. Sezonowe owoce i warzywa są zupełnie odmienne w smaku! Oprócz tego potrawy są niezwykle bogate, a doznania smakowe niezapomniane. 


Przyjęcia ślubne w Poznaniu warto organizować w miejscach, które się wyróżniają. Każdy z gości chętnie spędzi czas w restauracji usytuowanej w samym sercu zabytkowej części miasta. Nie bez znaczenia jest wyśmienite menu z akcentami regionalnymi. Urokliwa atmosfera i nienaganna obsługa sprawią, że przyjęcie będzie perfekcyjne! Wszystko to znaleźć można w naszej restauracji Bulwar, zlokalizowanej na Starym Rynku w Poznaniu. 

Bezpłatny dowóz