Spotkania biznesowe, śniadania - Poznań, Stary Rynek | BulwaR
1483
page-template-default,page,page-id-1483,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Spotkania biznesowe, śniadania na Starym Rynku w Poznaniu

Restauracja Bulwar jest ciekawym miejscem na spotkania podczas śniadania biznesowego, z widokiem na Stary Rynek w Poznaniu. Usytuowanie Restauracji przy zbiegu ulic Wielkiej i Żydowskiej pozwala być blisko poznańskich koziołków, o których słyszał chyba każdy. Negocjacjom sprzyjały będą serwowane smaki kuchni polskiej – tradycyjnej staropolskiej.


Restauracja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta biznesowego, gdyż coraz częściej spotkania biznesowe odbywają się na neutralnym gruncie. Dzięki temu strategiczna pozycja wyjściowa jest taka sama – nikt nie jest gospodarzem i nie ma przewagi pod tym kątem, każda ze stron ma równe szanse.


Od śniadania wszystko się zaczyna: dobry pierwszy posiłek będzie początkiem pomyślnego załatwienia spraw, będzie sprzyjał podejmowaniu dobrych decyzji i dokonywaniu trafnych wyborów. Dobre jedzenie łagodzi obyczaje. Menu na spotkanie biznesowe jest dobierane indywidualnie, może być ustalane z wyprzedzeniem, zwłaszcza gdy zaplanowane jest zgromadzenie kilkunastu osób. Wówczas zapada decyzja o tym, w jakim stylu mają być podane dania – czy bardziej wykwintnie czy też tradycyjnie?


Jeśli spotkanie potrwa do godzin południowych, to uczestnicy będą mogli poczuć klimat Starego Rynku i zobaczyć jedną z atrakcji turystycznych Poznania – koziołki bodą się codziennie w samo południe na wieży poznańskiego Ratusza. Dwa trykające koziołki ukazują się gdy w tle słychać grany przez trębacza hejnał. Interesy załatwiane w takiej scenerii na pewno przyniosą sukces oraz wrażenie niezapomnianej atmosfery podczas spotkania.


Bezpłatny dowóz