Urodziny w Poznaniu (Stary Rynek) | BulwaR
1465
page-template-default,page,page-id-1465,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Urodziny w Bulwarze – Poznań Stary Rynek

Serdecznie zapraszamy!

Z radością  dostrzegliśmy, że usługa polegająca  na organizowaniu przyjęć  urodzinowych w restauracjach zyskuje coraz większą popularność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pragniemy zaprezentować specjalną propozycję kierowaną do tych z Państwa, którzy od organizatorów różnego rodzaju imprez okolicznościowych wymagają profesjonalizmu, owocnej współpracy i całkowicie  nowych wrażeń. 


Kwestia smaku


Wyobraź sobie niezapomniane urodziny w Poznaniu – Ty i Twoi najbliżsi przyjaciele ucinacie sobie pogawędkę, rozkoszując się  wykwintnymi potrawami…których tym razem nie musiałeś przygotować sam. Brzmi odrobinę nieprawdopodobnie, prawda? Zatem mamy przyjemność zaprosić Cię do poznańskiej restauracji Bulwar, która spełni to oraz wiele innych urodzinowych marzeń swoich gości.


W naszej ofercie znajdziesz całą gamę potraw, które będą stanowiły serię urodzinowych prezentów dla Twojego podniebienia. Oprócz klasycznego menu, dysponujemy również wariantem okolicznościowym zawierającym starannie  skomponowane smakowo zestawy dań w atrakcyjnych cenach.


Każda potrawa serwowana przez restaurację Bulwar to wyważone połączenie tradycji z nowoczesnością, które nie tylko zaskakuje kreatywną paletą smaków, ale stanowi również misterną, zachwycającą wizualnie kompozycję wyselekcjonowanych składników. Gwarantujemy ponadto szeroką kartę napojów i alkoholi, które idealnie wpasują się w urodzinowy toast za zdrowie solenizanta.


Urodziny na Starym Rynku w Poznaniu


Jednak Bulwar to nie tylko dbająca o najwyższą jakość serwowanych dań restauracja. To również lokal, w którym ogromną  wagę przykładamy do tego, by solenizant oraz każdy z zaproszonych gości czuł się komfortowo.


Przyczyni się do tego profesjonalna obsługa, nowoczesny i jednocześnie przytulny wystrój wnętrza, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, na którą wpływa lokalizacja naszego lokalu. Jest on usytuowany w szczególnym  miejscu na mapie Poznania – płycie Starego Rynku. Dzięki temu klienci restauracji rozkoszują się posiłkami, przebywając w bezpośrednim otoczeniu zabytków oferowanych przez miasto bogate w historię.


Urodziny. Poznań. Tylko Bulwar


Restauracja Bulwar zapewnia, że dołoży  wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom  dotyczącym organizacji wymarzonych urodzin, a także  innych wydarzeń okolicznościowych. Nasz zespół jest stale otwarty na współpracę oraz sugestie z Państwa  strony.


Wszystkich zainteresowanych zaprezentowaną ofertą  prosimy o kontakt  telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów imprezy.


Bezpłatny dowóz