Wieczór panieński i kawalerski - Poznań, Stary Rynek | BulwaR
1477
page-template-default,page,page-id-1477,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default

Wieczór panieński i kawalerski na Starym Rynku w Poznaniu

Wieczór panieński i kawalerski na Starym Rynku w Poznaniu


Kiedy zbliża się najważniejszy dzień dla pary nowożeńców, pojawia się pytanie, jak zorganizować wieczór panieński. Poznań jest miastem, tętniącym życiem. W tym wyjątkowym miejscu, będącym sercem Wielkopolski, wieczór kawalerski na Starym Rynku w Poznaniu to myśl, która pojawia się od razu i zdecydowanie przeważa nad pozostałymi pomysłami.


Organizacja wydarzenia zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i przyszłego, dumnego męża, rodzi wiele pytań, wśród których pojawia się kwestia wyboru restauracji. Wieczory kawalerskie w Poznaniu to uroczystości o szczególnym planie wydarzeń, dlatego tak istotne jest uświetnienie ich wybornym daniem w wyjątkowym miejscu.


Restauracja Bulwar jest miejscem z klasą. Sezonowe smaki, tradycyjnej, polskiej kuchni łączą się tu z nowoczesnymi rozwiązaniami, zapewniającymi ucztę dla podniebienia. Stylowy, wygodny wystrój oraz wiele udogodnień, w tym lokalizacja na wprost popularnych Koziołków sprawiają, że jeśli wieczór panieński na Starym Rynku, to koniecznie w restauracji Bulwar.


Wysokiej jakości obsługa, nowoczesny wystrój, a przede wszystkim potrawy, których smak pozostaje w pamięci na długo. Regionalne składniki, zwłaszcza sezonowe, stanowią bazę dla wielu, zaskakujących kompozycji smakowych. Wieczór panieński i kawalerski w stolicy Wielkopolski musi rozpocząć się w Bulwarze. 

Bezpłatny dowóz